Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci book_prev() (řádek: 775 v souboru /var/www/vhosts/vint.cz/httpdocs/modules/book/book.module).

Pracujeme na zakázku. Vymýšlíme, navrhujeme a realizujeme komerční a bytové interiéry. V komerčních interiérech obvykle s cílem dosažení požadovaných provozních a ekonomických parametrů. V bytových interiérech naopak s cílem vytvoření individuálního prostředí pro váš pohodlný život.

Definování základního designu budoucího interiéru je věcí zpracování architektonické studie. Zde se schází představy zákazníků s výsledky práce našich designérů.

Do důsledku dopracovaný projekt interiéru pak je konceptuálním řešením se všemi detaily a doplňky interiéru.

Pro jeho praktické uplatnění při následné realizaci interiéru je nezbytný autorský dohled designérů. Důsledný tlak na kvalitu výrobního detailu a praktické uplatnění barevných řešení jsou totiž nezbytnými kroky pro dosažení předpokládaného výsledku.

Jen tak mohou jednotlivosti vytvořit kompaktní celek. A jenom klient přesvědčený o patřičné efektivitě svých investic je spokojený.

CZ